Ay. Napa’da bir alışveriş merkezi, pazar sabahı soygun girişimine sahne oldu; olayla ilgili 21 yaşlarındaki iki İngiliz, Larnaka Havalimanı’nda yakalandı.

Alithia’nın haberine göre iki İngiliz, pazar sabahı alışveriş merkezine girerek ellerindeki bıçakla tehdit ettikleri kasiyerden kasadaki paraları istedi ancak başka bir çalışanın müdahalesi üzerine olay yeriden kaçtı.

Rum başkandan ilginç çağrı: Çocuk yapmak için çalışmaya başlayalım Rum başkandan ilginç çağrı: Çocuk yapmak için çalışmaya başlayalım

Şikayet üzerine Larnaka Havalimanı’nda, ülkeyi terk etmek üzereyken yakalanan iki İngiliz’in, soygun girişimi, saldırı aleti taşıma, bıçak taşıma, saldırı ve tehdit suçlamasıyla bugün yargıç karşısına çıkarılacağı kaydedildi.

Aynı gazete 34 yaşındaki bir kişinin önceki gün saat 20.00 sularında, tasarrufundaki hırsızlık gereçleriyle birlikte Larnaka’daki bir lisenin avlusunda yakalandığını yazdı. Hakkında daha önce Larnaka’da işlenmiş 3 ev açma ve sirkat suçlaması da bulunan kişi, Aradip polis karakolunda gözaltına alındı.